Szeretnél Magyarország egyik leggyorsabban fejlődő technológiai vállalatánál dolgozni?

A Deloitte Technology Fast 50 díjjal többször is kitüntetett, dinamikusan növekvő, magyar tulajdonú vállalkozás lelkes értékesítői csapatának bővítéséhez keres

Területi képviselő

kollégát az Északnyugat-magyarországi régióba.

A GPS-es nyomkövetéssel foglalkozó vállalkozás tevékenysége a kutatástól kezdve a termék és a hozzá kapcsolódó szolgáltatás fejlesztésén keresztül a gyártást, értékesítést és üzemeltetést foglalja magába. A mára több, mint 4.200 elégedett ügyfél magas színvonalú kiszolgálását saját ügyfélszolgálat látja el.

Területi képviselő állás

Ügyfélkörünk magyarországi bővítésére az alábbi feladatok elvégzésére keressük új kollégánkat:

  • Új, potenciális ügyfelekkel történő tárgyalás lebonyolítása
  • Meglévő ügyfélállomány gondos kezelése – hosszútávú, jól működő együttműködés kialakítása és fenntartása a szerződött partnerekkel
  • Ügyfelek tájékoztatása új termékek és/vagy funkciók megjelenéséről
  • Értékesítési asszisztenciával közvetlen együttműködés
  • Telemarketinges kollégával interaktív munkakapcsolat kialakítása
  • Marketing osztály munkájának támogatása
  • Ajánlatok készítése
  • Tárgyalások bonyolítása
  • Értékesítési tervek kidolgozása
  • Versenytárs-figyelés
  • Hetente egy alkalommal budapesti értekezleten és oktatáson történő megjelenés
  • Információval és ötletekkel történő részvétel az innovációban és termékek fejlesztésében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Irodai szoftverek rutinos használata
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat (elsősorban B2B értékesítés)
  • Kiemelkedő kommunikációs és prezentációs készség, határozottság
  • Önálló, energikus munkavégzés, mobilitás
  • Műszaki érdeklődés és innovatív szemlélet
  • “B” kategóriás jogosítvány
  • Angolnyelv-tudás

Előnyök:

  • GPS alapú járműkövető rendszerek ismerete
  • Közúti fuvarozásban, logisztikában való jártasság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér + teljesítményarányos jutalékos rendszer + céges autó, laptop, mobiltelefon)
  • Biztos háttér, tartós együttműködés
  • Folyamatos szakmai és személyiségbeli fejlődés
  • Önálló és csapatorientált munkavégzés
  • Rugalmas munkaidő
  • Innovatív, új ötletekre nyitott vezetőség és cégkultúra
  • Családbarát Munkahely 2019 (“nyitott ajtó politika”, emberi hozzáállás)
  • Céges rendezvények (game club, farsangi/karácsonyi party, családi nap, csapatépítő programok)

Ha úgy érzed, hogy köztünk van a helyed és szívesen dolgoznál csapatunkban, küldd el az önéletrajzodat a hr@idata.hu email címre, vagy egyszerűen küldd el a jelentkezésedet ezen a formon:

Önéletrajz csatolása:

Maximálisan feltölthető file méret: 2 MB. Feltölthető formátumok: pdf, Office formátumok

Az iData Kft. felhívja figyelmét, hogy a nyomtatvány kitöltése során felvételre kerülő személyes adatokat az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvényben és a Társaság Adatvédelmi és adatbiztonsági szabályzatában foglaltaknak megfelelően kezeli.